Kiirtrükkimise võistlus

by | 19 märts, 2018

Emakeelenädalal toimus lisaks digioskuste olümpiaadile koolis ka kiirtrükkimise võistlus, mille raames tuli 10 Fast Fingers veebisaidil ühe minuti jooksul lasta näppudel kiirelt käia ning sisestada korrektselt võimalikult palju eestikeelseid sõnu. III koha saavutas võistlusel Annabrett Isand (4.A), II koha sai Daniel Kiwan (6.A) ning I koht läks Marten Nadelile (6.A), kes suutis 60 sekundi jooksul trükkida kokku 315 tähemärki. Kõige nobedamate näppudega õpetaja oli Saskia Tärk, kelle tulemuseks jäi 273 tähemärki.

If you have a deadline looming, you might be considering hiring an essay writer for you. These services will work to meet this deadline. You don't have to worry about completing your papers on time; they will work quickly and efficiently to meet your requirements. You can also be assured that their writers will provide top-quality writing and won't reveal your identity to the writer. The essay writing services will ensure that you get exactly what you need, and that they will follow the deadline to the letter. Pornlux.com tube