Stuudium

Järveküla Koolis on kasutuses Stuudium.

Stuudium on koolidele loodud veebirakenduste komplekt, mis võimaldab õpetajatel täita päevikut, jagada õppematerjale, suhelda õpilaste ja lapsevanematega.

Stuudiumi keskkonna kasutamine on väga lihtne ning kõik vajalikud juhendid leiab siit: https://abi-jarvekyla.ope.ee/info

Esimest korda korda sisselogimiseks leiab avalehelt küsimuse:

Ma ei ole siia varem sisse loginud, kuidas ma konto saan?

Sisse logimiseks peab süsteemis olema kirjas vähemalt teie meiliaadress.

•    Kui kool on minu andmed (ja õige meiliaadressi) süsteemi sisestanud:

Klõpsa lingil – “saada mulle ligipääsuandmed”.

•    Kui koolil pole veel minu andmeid, või pole neid süsteemi sisestanud:

Klõpsa lingil “Esita andmed ja taotle kontot”.

Puudumiste põhjendamine

Protsess on kokkuvõetult järgmine:

• Lapsevanem logib korra  sisse ID-kaardiga, lülitab endale puudumiste põhjendamise sisse.
  • (Kui lapsevanemal on ID-kaardiga probleeme, siis saab ka klassijuhataja selle sammu nende eest ära teha.)
  • Lapsevanem esitab põhjendusi. Iga põhjenduse jaoks pole ID-kaarti vaja, see on nõutud vaid esmasel sisselülitamisel, ja hiljem kord 45 päeva jooksul nö “pikendamiseks”.
  • Klassijuhataja näeb lisatud põhjendusi ja saab need vajadusel uuesti kustutada või aktsepteerida.