Kõnevõistlus

27. novembril toimub Lagedi koolis 5.-9. klassi õpilaste kodanikupäeva kõnevõistlus. Selle raames toimus 21. novembril kõnevõistluse koolivoor, et välja selgitada need õpilased, kes lähevad kooli esindama Lagedile. Võistlusest võttis osa 16 õpilast.

Sellel korral pääsesid kooli esindama Gregor Siimon (5b), Marta Arete Sokk(6a), Hege- Lee Pielberg (7b), Marten Nadel (7a) ning Daniel Kiwan (7a). Noorte õpetajateks olid Berit Vari ning Kristiina Pakosta.

Žüriil oli otsust langetada väga keeruline, sest kõik lapsed olid väga tublid ning kõnede teemad väga mõtlema panevad. Näiteks oli kõnede teemadeks “Mida mängimine õpetab?”,  “Kas raha eest saab kõike?” ja “Kuidas aitab kool minu unistusi täita”.

Aitäh tublidele osavõttjatele ning edu Lagedil!