1.a klass osales lugemisprojektis “Meie väike raamatukogu”. Üle riigi haaras see 4000 last, 98 kooli ja 200 klassi.

Meie õpilased said auhinnamängu võidu. Õpilased meisterdasid toredaid muinasjutusuppe ja need jäid korraldajatele silma.
Auhindadeks on raamatud, kommikott ja ajakirja “Täheke” aastatellimus, mis hakkab käima septembrist.

Koolide jaoks kestis projekt 1. septembrist 2018 12. juunini 2019. Selle ajavahemiku jooksul loeti kuute lasteraamatut, mille autoriteks on Hilli Rand Eestist, Peter Svetina ja Majda Koren Sloveeniast, Przemysław Wechterowicz Poolast ning Mārtiņš Zutis Lätist.

Registreerunud klassid said õppeaasta alguses komplekti, mis koosneb 6 raamatust ja kuni 25 ühesugusest temaatilisest töövihikust. Komplektid ostis välja kool ja nii saavad uued klassid neid järgmisel aastal kasutada.