Loading Sündmused

« All Events

  • Sündmus event on möödas

10. aprillil 2019 Kesk-Harjumaa koolide digioskuste võistlus 8. klasside õpilastele

10. aprill kell 10:00 - 14:00

Head, Kesk-Harjumaa valdade koolid!

Oleme üheskoos ellu kutsumas Kesk-Harjumaa koolide digioskuste võistlust 8. klasside õpilastele ja kutsume Teie kooli 8. klassi(de) võistkonda/i 10. aprillil 2019 algusega kell 10:00 Järveküla Kooli (Reti tee 20, Peetri alevik, Rae vald) oma teadmisi digivallas proovile panema.
Ootame võistlusele Rae valla ja sellega piirnevate valdade (Kose, Jõelähtme, Kiili ja Raasiku) koolide 8. klasside õpilasi (3-liikmelised meeskonnad). Võistkonda võivad kuuluda ka nooremate klasside õpilased. Igast koolist võib osaleda nii palju võistkondi, kui palju on koolis 8. klasse.
Võistluse juhendi ja esialgse päevakavaga saab tutvuda siin: https://jarvekyla.edu.ee/opilasele/opilasvoistlused/kesk-harjumaa-digioskuste-voistlus-2019/

Palume registreerida oma kooli võistkond Järveküla Kooli arendusjuhile Indrek Riigorile (indrek.riigor@jarvekyla.edu.ee) hiljemalt 01.04.2019. Registreerimisel teatada õpilaste ees- ja perekonnanimed, kool, klass ning juhendaja ees- ja perekonnanimi. Võistkonnaliikme haigestumise või muude ettenägematute asjaolude korral palume esimesel võimalusel edastada ka asendusliikme nimi.

Võistluse Järveküla Kooli poolsed korraldajad:
Indrek Riigor
Järveküla Kooli arendusjuht
Piret Lehiste
Järveküla Kooli haridustehnoloog
Ainar Prääm
Järveküla Kooli IT-juht

Detailid

Kuupäev:
10. aprill
Aeg:
10:00 - 14:00