Soovijate üleminek Kindluse kooli

Järgmisel õppeaastal alustab Järvekülas tööd Peetri kandi kolmas põhikool – Kindluse Kool. Kindluse Kool on 9-klassiline üldhariduskool, mis kasvab aasta aastalt koos oma õpilaste ja töötajatega. Kooli ehituse peatöövõtuleping allkirjastati ehitusfirmaga Nordecon 31. oktoobril.

Täna õpib Peetri piirkonna kahes koolis ehk nii Peetri Lasteaed-Põhikoolis kui ka Järveküla Koolis rohkem õpilasi, kui koolid on planeeritud mahutama. 2020/21. õppeaastast saab uues valmivas Kindluse Koolis õppida 1.-6. klassis. Kool on avatud vastu võtma ka neid praeguseid 1.-5. klassi õpilasi, kes on seni õppinud mujal ning kellele meeldib Kindluse Kooli lähenemine õppimisele ja õpetamisele, koolimaja, asukoht või veel midagi.

Taotluste vastuvõtt Kindluse Kooli 1.-6. klassini algab veebruaris 2020 Rae valla haridusteenuste e-keskkonnas ARNO.

Kindluse Kooli tutvustav infopäev 2.-5. klasside õpilaste peredele toimub Järveküla Koolis – 15. jaanuaril kell 18.00 -19.00.