by | 15 aug., 2024

2. septembril on liinidel erisõiduplaan, mis on seotud koolide aktuste aegadega.
Graafiku leiad failist “Ainult 02.09 sõiduplaanid”

Alates 3. septembrist on liinidel tavasõiduplaan.
Graafiku leiad failist “Alates 03.09 sõiduplaanid”

Järveküla Kooli teenindavad liinid R6, R7, R7A, R9, R10, R10A, R14
Valla siseliinide sõiduplaanid on leitavad täiendavalt www.peatus.ee
Lisaks valla siseliinidele on võimalik koolidesse sõita maakonna avalike liinidega.

Maakonna avalike liinide uued sõiduplaanid on nähtavad www.peatus.ee alates 13.08.2024. Uued koondplaanid avalikustatakse Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse kodulehel hiljemalt 23.08.2024

Koondplaanid on leitavad MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus kodulehelt alajaotus Üldinfo → Koondplaanid → Lõuna suund. NB! Koondplaanis on ainult kontrollpeatused, oma täpse peatuse aega vaata www.peatus.ee