If you have a deadline looming, you might be considering hiring an essay writer for you. These services will work to meet this deadline. You don't have to worry about completing your papers on time; they will work quickly and efficiently to meet your requirements. You can also be assured that their writers will provide top-quality writing and won't reveal your identity to the writer. The essay writing services will ensure that you get exactly what you need, and that they will follow the deadline to the letter. Pornlux.com tube books on zlibrary xnxx

Kontaktid

Koolimaja on avatud E–R kell 7.30 – 18.00. Koolivaheaegadel on hoone suletud.

Aadress: Reti tee 20, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa 75312

Telefon: 5553 3963

Peamaja valvelaua tel.: 5553 5784

E-postkool@jarvekyla.edu.ee

Facebookhttps://www.facebook.com/jarvekylakool

Instagramhttps://www.instagram.com/jarvekylakool/


Direktor: Triinu Luiga

triinu.luiga@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5567 3953


Juhiabi/Personalispetsialist: Kätlin Kiilberg

katlin.kiilberg@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5553 3963


Õppejuht: Anu Pärn

anu.parn@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5627 7374


Õppekorraldaja: Jane Tamm

jane.tamm@jarvekyla.edu.ee


Huvijuht: Mart Usin

mart.usin@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5837 1570


HEV-koordinaator: Triin Unga

triin.unga@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5553 3920


Sotsiaalpedagoog: Keit Sintal

keit.sintal@jarvekyla.edu.ee

Tel: 550 4923   E-R 8.00-16.00   Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.


Psühholoog: Kristiina Jõeste

kristiina.joeste@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5553 5802   E-R 8.00-16.00   Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.


Psühholoog: Kairi Kull

kairi.kull@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5553 5783   K-R   Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.


Haridustehnoloog: Jarmo Saareoja

jarmo.saareoja@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5558 5463


Haldusjuht: Sven Naarits

sven.naarits@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5564 0996


Andmekaitse spetsialist: Ahto Pahk

andmekaitse@rae.ee

Tel: 605 6740

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium, Munga 18, Tartu 50088, telefon 735 0222, e-post: hm@hm.ee.