Klassiõpetaja, ootame sind meile tööle!

by | 29 juuni, 2023

Järveküla Kooli perre on oodatud klassiõpetaja 1. klassile, kelle ambitsiooniks on ka klassiõpetajate ainevaldkonna juhtimine.
Palun saada CV, motiveeritud avaldus ja haridust tõendavad dokumendid aadressile kool@jarvekyla.edu.ee esimesel võimalusel või kandideeri siin. Konkurss avatud kuni 31.07 või sobiva inimese leidmiseni.
Lisainfo: Triinu Luiga 5567 3953, Anu Pärn 5627 7374
Mis eristab meid teistest koolidest:
  • Töötame ühtse meeskonnana kaasaegse õpikäsitluse ellu viimiseks;
  • Õpetaja on meeskonna liige;
  • Loodus, teadus ja tehnoloogia on meie koolis fookuses;
  • Digipädevuste arendamine ja nende rakendamine on igapäevaselt ainetundide osa;
  • Meie professionaalne tugimeeskond toetab õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid;
  • Kogukonna kaasamine on meie jaoks prioriteet.