Kontaktid

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST / CONTACT US

Järveküla Kool

Reti tee 20, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa 75312

E-post: kool@jarvekyla.edu.ee

Facebook: https://www.facebook.com/jarvekylakool

Instagram: https://www.instagram.com/jarvekylakool/

Direktor/Principal: Mare Räis

mare.rais@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5556 8700

Arendusjuht/Head of development: Siret Dreyersdorff

siret.dreyersdorff@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5564 0943

Õppejuht/Head of education: Kaja Sarapuu

kaja.sarapuu@jarvekyla.edu.ee

Tel: 550 4923

Õppekorraldaja: Jane Tamm

jane.tamm@jarvekyla.edu.ee

Haldusjuht/Head of administration: Sven Naarits

sven.naarits@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5564 0996

IT-juht/IT manager: Ainar Prääm

ainar.praam@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5564 0265

Huvijuht/Leisure time manager: Janari Schvede

janari.schvede@jarvekyla.edu.ee

Tel: 58371570

HEV-koordinaator/Special education coordinator Katrin Perova 

katrin.perova@jarvekyla.edu.ee

Tel: 5553 4512

Administraatorite telefon/Administrators phone number:

Tel: 5553 5784

Andmekaitse spetsialist/GDPR – specialist: Grete Pihlakas

andmekaitse@rae.ee

Tel: 605 6740

Koolimaja on avatud E – R kell 7.30 – 17.30.