Loading Üritused

• Sündmus sündmus on möödas

1. klasside kohtumine õpetaja ja kooliga

25. august 2021 kell 17:30 - 19:00

Õpilased tutvuvad klassikaaslaste, õpetaja ja kooli ruumidega. Vanemad saavad teada kõige olulisema informatsiooni koolikorralduse osas.

Ohutuse tagamiseks korraldab kool üritusi vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega osalejatele. Palume aegsasti kohal olla, sest tõendite kontrollimine võtab aega.

Detailid

Kuupäev:
25. august 2021
Aeg:
17:30 - 19:00
Paper writing service from Master's degree-holding paper writers. If you have a deadline looming, you might be considering hiring an essay writer for you. These services will work to meet this deadline. You don't have to worry about completing your papers on time; they will work quickly and efficiently to meet your requirements. You can also be assured that their writers will provide top-quality writing and won't reveal your identity to the writer. The essay writing services will ensure that you get exactly what you need, and that they will follow the deadline to the letter.