Loading Üritused

« All Üritused

  • This event has passed.

Stiilinädal

5. aprill - 9. aprill

Üle pika aja on taas tulemus kauaoodatud STIILINÄDAL, mille seekordseks teemaks on ROCK. 

Terve nädala (5.-9. aprill) jooksul on sul võimalus valida endale meeldivam stiil rockmuusika valdkonnast.
Riieta end vastavalt, tee endast foto (oma nägu peale jätma ei pea, pigem on tähtis riietus) ja lisa juurde sama stiili sobiv muusikapala youtube’ link. 

Lae oma pilt ja valitud muusikapala üles SIIA.

Muusika aines saate nädala jooksul stiilinädalaga seoses kodutööna teha erinevaid tegevusi (nt intervjueerida oma vanemaid teemal – mida tähendab nende jaoks rockmuusika ja kes on nende lemmikud või koostada ühe rockmuusika festivali kava või koostada rockmuusika teemal esitlus või tantsida kaasa vanima rockpala järgi). Täpsema info oma ülesande kohta leiad 5.-9. aprilli nädalaplaanist muusika aine lahtrist.

Kooli töötajatest koosnev žürii (vanakooli roki gurmaan ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Erkki Piisang, suur erinevate muusikastiilide austaja ja õpilasesinduse president Elisabeth Aljand, disainer riiete brändi Tallinn Dolls modell ja lihtsalt võrratult elegantne naine ning 3.b klassijuhataja Triinu Eglit ja alati stiilne ning särav arendusjuht Siret Dreyersdorff) valib välja kolm (3) parimat tööd ning jagab neile elamusterohkeid auhindu. 

Rokkmuusika on laialdane ja varieeruv levimuusika liik, milles meloodilist vokaali saadavad enamasti kitarr, trummid ja sageli ka basskitarr. Žanriti võivad pillid erineda, ka klahvpillid – klaver ja süntesaator – on laialdaselt kasutusel.
(Allikas: Vikipeedia)

Head rokkimist!
Korraldajad

Details

Start:
5. aprill
End:
9. aprill