Maakondlik 4. klasside õpilaste kirjanduspäev

29. märtsil osalesid meie kooli õpilased Jüri Gümnaasiumis toimunud maakondlikul 4.klasside õpilaste kirjanduspäeval. Harjumaa koolidest oli võistlusele kokku tulnud 40 õpilast, kes loositi meeskondadesse. Iga kooli igast neljandast klassist võis osa võtta üks õpilane. Meie kooli esindasid Martin Bergman (4.a), Saskia Elisee Soosaar (4.b) ja Marta Salu (4.c).

Kirjanduspäeval said õpilased näidata oma teadmisi loetud lasteraamatute kohta. Lisaks meeleolukale kirjandusvõistlusele, said õpilased osaleda ka töötoas, kus õpiti kaartide kaunistamise tehnikat.

Võistlusel saavutasid õpilased oma võistkondadega järgnevad tulemused: Saskia 7. koht, Marta 5. koht ning Martin 1. koht. Osalemis ja võidurõõm oli kommikarpe ja diplomeid saades kaugele näha. Kogemusest kannustatuna lubasid osalenud õpilased raamatukogusse uusi raamatuid otsima minna.