Esimesse klassi astub 134 last

Koolivaheajal kinnitati uuel õppeaastal Järveküla Koolis õppima asuda soovijate koolikohad. Klassi määramisel arvestati poiste ja tüdrukute tasakaalu. Võimalusel saab kooliteed samas klassis alustada koos ühe sõbraga.

Sellel aastal oli sisseastujate osas poiste ülekaal. Kõige sagedasemad eesnimed olid Kevin, Oskar, Robin, Mia ja Loore. Pea kahe klassi õpilaste puhul oli neil juba meie koolis õde või vend ees ootamas. Kuna ülejärgmisel aastal avatakse Kindluse Kool, siis sai juba sellel aastal teha valiku, et laps asub 2020. aastast just sinna kooli õppima. Neid avaldusi oli ka pea klassi jagu.

Oleme klassi ja õpetajate esimese kokkusaamise korraldanud juunis. Loodame seda traditsiooni jätkata.

Arno keskkonnas saab jätkuvalt lisada lastele lasteaedadest antavaid koolivalmiduse kaarte ning perearstilt saadavaid tervisetõendeid. Kui lapsel õppe korraldamiseks on vaja arvestada erivajadustega, siis ootame ka neid dokumente enne suvepuhkusi.

Arnos ei tule üles laadida pilti õpilaspileti tarbeks. Kasutame selle jaoks teist keskkonda. Samuti on koolil täpsem laste andmete kaitse nõusoleku vorm. Täpsustav informatsioon saadakse juunis.

Tere tulemast!