Kevad südames

Sellel neljapäeval toimus Järveküla Koolis kevadkontsert, kus esinesid meie kooli ringide lapsed. Kontserdil astusid üles lustikoor, mudilaskoor, poistekoor, folklooriringi lapsed, kandleringi tüdrukud ning meie kooli õpetajatest ja lapsevanematest koosnev naiskoor. Lisaks astus üles 4. ja 5. klassi ansambel ning 4b klassi tüdrukud enda tantsukavaga. Õpilaste juhendajateks on Õnneleid Mardim – Selmet, Pille Pedak, Ilja Magdik ning Nele Närep.

Värvikirevus on jõudnud ka koolimaja koridoridesse sest üles on pandud õpilastööde näitused. Näha saab kunstitundides tehtud origaamisid. Loomulikult on emadepäev lisanud portreede galeriid ning käsitöö ja tehnoloogia tundides tehtule kaheksanda klassi õpilaste loovtöid. Kevad kõnnib koolimajas.