Veel enne tundide algust

Kui nüüd esmaspäeval kooli tulla, siis kiigake tagahoovi mänguväljakule. 9. klassi poiste töö on õpetaja Erkki Piisangu juhendamisel lõpule jõudmas. Lauatennist saab taas mängida, kuid nüüd juba sellisel laual, mis noorte mängutuhinas kokku ei kuku.

Erinevates tundidesse kogevad õpilased muutust meie digipädevuste õppetamises. Liitusime „GIS kooli“  algatusega. „GIS kooli“ on haridusprogramm Eesti üldhariduskoolidele, mis on osa üle-euroopalisest programmist “Esri European School Program” ning mille eesmärgiks on arendada õpilaste IKT-oskusi, motiveerida STEM-valdkonna (ScienceTechnologyEngineeringMathematics) ainete õpet ning edendada kaarte kasutades andmeanalüüsi ja ruumilise mõtlemise võimekusi.

Avastamist on palju. Hoiame ühiselt oma meeled ärksad.