Meil on täna sünnipäev!

10.november (mardipäev) on Järveküla Kooli 1. sünnipäev. Täpselt aasta tagasi avasime põhikooli maja ja saime endale lõpuks söökla, laborid, spordisaalid, õppeköögi ja palju muudki põnevat.

Sünnipäeva alustasime klasside ühise torditegemisega. Torte valmistati neljaliikmelistes meeskondades. Tordikaunistamise kavand oli mitmetel klassidel juba varem valmis tehtud. Kodudest võeti tordi kaunistamiseks ise ka head-paremat kaasa. Iga tort sai omanäoline ja lõunapausi ajal söödi valminud tordid ühiselt ära.

Tordisöömisele järgnes aktus, mis algas mardilaulu laulmisega aatriumis nagu ka kooli avamisüritusel aasta tagasi. Aktusel esinesid koorid ja solistid, meenutati videopildis kooli ehitamise lugu ja anti ajalooline ülevaade kooli kujunemisest. Esimesed klassid kinkisid koolile omatehtud raamatud.

Sünnipäeval oli väljas ka õpilastööde näitus ning isadepäeval valminud meisterdused.